Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że marka Pupil Prime Quality została odznaczona godłem Konsumencki Lider jakości – Debiut 2020.

Strefa Gospodarki Biznes Magazyn – dodatek Dziennika Gazeta Prawna,jak coroku przyjrzała się debiutującym markom polskiego rynku. W wyniku rzetelnej analizy kapituła programu przyznała wyróżnienie Debiut Roku 2020 właśnie naszej karmie Pupil Prime Quality. Jesteśmy jedyną marką nagrodzoną tak prestiżowym tytułem w tej grupie produktowej, tym bardziej jesteśmy dumni!

Pupil Prime Quality to linia wyselekcjonowanych karm dla psów i kotów, którą doceniono za szereg zalet będących wynikiem naszych starań, w tym:

  • Skład, który wyróżniają całkowicie naturalne składniki, bez zbędnych dodatków, barwników, konserwantów.
  • Wysoką zawartość mięsa – tak istotną dla czworonogów.
  • Różnorodność smaków pozwalającą zadowolić upodobania najbardziej wymagającego zwierzaka.
  • Produkcję opartą na współpracy z lokalnymi dostawcami, które to działania wyraźnie promują polską gospodarkę.

Marka Pupil Prime Quality jest całkowicie nowym produktem, cieszymy się więc ogromnie, że tak szybko została zauważona i doceniona. Dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść tego zaufania. Jak słusznie bowiem zauważyła kapituła – nasz czworonożny przyjaciel nie jest w stanie zakomunikować swoich potrzeb tak, jak może to uczynić jego opiekun. Wysiłek więc, który wkładamy w rozwój, udoskonalanie, solidność, jest nie tylko celem przynoszącym – jak widać – sukcesy, ale przede wszystkim szczerą potrzebą dbania o zdrowie i kondycję naszych pupili, a tym samym – spełnieniem obietnicy. 

                                                                                   Z wyrazami szacunku

                                                                                      zespół PUPILFoods