hale fabryczne

Miło jest nam poinformować, że na początku tego roku w Nowych Skalmierzycach oddaliśmy do użytku nową fabrykę PUPIL Foods. Warto podkreślić fakt, że hale fabryczne należą do jednych z najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku zakładów branży karm dla psów i kotów.

Nowa i przestronna hala produkcyjna karmy mokrej jest wyposażona w zautomatyzowane i nowoczesne linie produkcyjne, które są rozbudowane o kolejne autoklawy sterylizujące oraz nowe linie pakujące. Dodajmy także, że w hali nie brakuje nowych i zautomatyzowanych mroźni. W trosce o komfort naszych pracowników w części socjalnej powstało wygodne i w pełni wyposażone zaplecze dla pracowników. Mając na uwadze ekologię i nasze lokalne środowisko postawiliśmy również na unowocześnienie systemu odprowadzania ścieków. Możemy pochwalić się nowymi filtrami, odpylaczami cyklonowymi oraz tłumikami hałasu.

Dzięki nowym halom fabrycznym jesteśmy w stanie zwiększyć zdolności produkcyjne. Najbardziej cieszy nas fakt, że nowa fabryka jest dla naszej prężnie rozwijającej się firmy ważną inwestycją ze względu na możliwość produkcji karmy klasy premium i superpremium z zachowaniem najwyższych standardów w trosce o bezpieczeństwo i najlepsze żywienie dla psów i kotów.