22.04.2021 na fanpage’u PUPIL Foods oraz kanale You Tube odbyło się webinarium dla właścicieli psów i kotów, które zorganizowaliśmy wspólnie z Pupil Instytutem Żywienia Zwierząt.

Tematem były: „Podstawy prawidłowego żywienia psów i kotów”.

Jako firma gotująca od ponad 25 lat zdrowe i pyszne jedzenie dla czworonożnych przyjaciół, jesteśmy też głęboko zainteresowani poszerzaniem wiedzy na temat odpowiedniego karmienia naszych zwierzaków z uwzględnieniem ich stanu zdrowia, wieku, wagi i aktywności. Webinar jako forma bezpośredniego kontaktu z naszymi odbiorcami sprawdziła się znakomicie. Szeroka rzesza uczestników spotkania online wysłuchała ogromnie ciekawego wykładu dr inż. Olgi Lasek, która na co dzień jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, a w czwartkowy wieczór jako ekspert Pupil Instytutu Żywienia Zwierząt przybliżyła słuchaczom zagadnienia dotyczące prawidłowych zasad żywienia psów i kotów.

Pani doktor w swojej rozbudowanej prezentacji, w sposób przystępny wyjaśniała zawiłości szerokiego tematu karmienia, ustalania odpowiedniej diety i w konsekwencji wpływania tym samym na stan zdrowia zwierzęcia. Podczas spotkania padło mnóstwo dociekliwych pytań, które w komentarzach zapisywali zatroskani o swoje czworonogi właściciele. Wiele z nich zostało omówionych po zakończeniu szkolenia. Na pozostałą część pani doktor odpowiedziała w dodatkowo nagranym materiale, który stał się zaczynem do naszego nowego cyklu spotkań zatytułowanych: „Zdrowie Pupila zaczyna się w misce”. Zatem co tydzień obserwujący nas na Facebooku mogą obejrzeć kolejną porcję swoich pytań i odpowiedzi naszego eksperta.

Bardzo się cieszymy z sukcesu webinaru, a spływające wciąż od właścicieli domowych Pupili pytania są dla nas dowodem na głęboki sens naszych działań. Grono pasjonatów tematów psich i kocich wyraźnie rośnie. Nasz entuzjazm również nie stygnie, więc już wkrótce spotkamy się znowu… Tak powstaje nowa tradycja.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a  https://bit.ly/3h6b9OT.  Tam można znaleźć wszystkie części nowo powstałego cyklu.

Do zobaczenia.