Już w maju PUPIL Foods będzie uczestniczyć aż w dwóch światowych wydarzeniach! Nie zabraknie nas na największych Targach artykułów dla zwierząt domowych INTERZOO, które odbywają się w terminie 8-11 maja 2018 w Norymberdze. Będziemy również gościć na Międzynarodowych Targach PLMA’s WORLD OF PRIVATE LABEL 2018 w Amsterdamie w dniach 29-30 maja.

Dlaczego warto tam być? Targi INTERZOO to największe w Europie targi zoologiczne, skupiające producentów, hurtowników i dostawców z ponad 60 krajów. Dzięki targom Klienci pogłębiają swoją wiedzę na temat najnowszych produktów i akcesoriów dla zwierząt domowych. Przedstawicieli PUPIL Foods znajdziecie na Hali 7A, przy stoisku numer 320.

Międzynarodowe Targi PLMA’s WORLD OF PRIVATE LABEL 2018 od ponad 30 lat przyciągają uwagę producentów, hurtowników i sprzedawców z całego świata, pomagając im w nawiązywaniu nowych kontaktów i poszukiwaniu nowych produktów w różnych branżach. Na targach swoje stoiska zaprezentuje ponad 2500 wystawców. Stoisko PUPIL Foods o numerze F-5571 będzie znajdować się na Europahal.

Serdecznie Zapraszamy!