Wyłoniliśmy 10 najlepszych zdjęć, które przechodzą do II etapu konkursu na Pupila Roku!

Pierwsza część konkursu to casting na Pupila Roku 2019 podczas którego uczestnicy mieli za zadanie opublikować na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze swoim psem lub kotem, oznaczając je hasztagiem dedykowanym kampanii #pupilroku. Po ponad 15 dniowym castingu komisja wybrała 10 najlepszych zdjęć, a ich właściciele przechodzą do II etapu.

W ramach II etapu konkursu uczestnicy nagrywają ciekawy film ze swoim Pupilem. Ich prace zostaną ocenione poprzez głosowanie publiczności. Trzy najlepsze nagrania z największą liczbą głosów, zostaną wyróżnione atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz produktami z linii PUPIL Premium.

Co można wygrać? Telefon iPhone XS, Instaxy oraz zapas karmy marki PUPIL Premium.

Konkurs wspierają dwie ambasadorki na YouTube: ŚWIATOPOBLOND z kanału DDOB oraz Madeline, a także 10 influencerów na Instagramie.

Oto 10 najlepszych zdjęć:

https://www.instagram.com/p/Bt3CBbFB-9p/

https://www.instagram.com/p/BtqfHNglSO-/

https://www.instagram.com/p/BsS2EO3lUcJ/

https://www.instagram.com/p/BttW1Jmhefw/

View this post on Instagram

Nie od dzisiaj wiecie, że jestem miłośniczką natury, przyrody, zwierząt i los tych ostatnich nie jest mi nigdy obcy. I mówię nie tylko o tym małym Grubasku w moich ramionach ale też o małych i zgłodniałych ptaszkach, które mają niezłe bistro na moim balkonie😉 Los nieco większych zwierząt również leży mi mocno na sercu, pewnie z racji pochodzenia i wychowania- puszczę Piską, Białowieską odwiedzałam setki razy z Dziadkiem💚 Chyba po nim mam tę wrażliwość na przyrodę. Wczoraj w @auracentrumolsztyna spotkałam Wolontariuszy @wwfpolska i spontanicznie zapisałam się do Klubu WWF ✌🏼Czuję się z tym bardzo dobrze, szczególnie po brawach, które dostaje każdy nowy klubowicz😆 Mam nadzieję, że to taka kolejna moja cegiełka do zbudowania domu w zgodzie z naturą, nie niszcząc jej tak bardzo🌎 Wolontariusze czekają na Was w @auracentrumolsztyna do soboty! Tymczasem ja zmykam przed komputer, ale towarzyszy mi słonko🌞✌🏼 • Fot. @ohkrab_blog ❤️ • • • #wwfpolska #wwf #voicefortheplanet #newdealfornature #olsztyn #igersolsztyn #safetheplanet #earthfriendly #britishcat #britishshorthair #britishgirl #britishblue #britishshorthairblue #catsofinstagram #catlovers #classyinteriors #dreaminterior #naturlover #natureseekers #whywelovenature #seekinspirecreate #quietchaotics #softdreamyphotography #moodmagic #cornersofmyhome #simplemoments #magic_shots #thesincerestoryteller #holdthemoments #pupilroku

A post shared by Marta Milewska (@_pani_jesien) on